Aktualności szkolne

27 November 2019
15 November 2019
14 November 2019
05 November 2019

Ogłoszenia

Zdjęcia w szkole

W czwartek (28.11.2019) od godz. 8.00 będą robione zdjęcia klasowe i indywidualne.

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie


 ZAPRASZAMY NA ZIELONĄ SZKOŁĘ DO ŚWINOUJŚCIA

Wyjazd dotyczy uczniów klas IV-VIII, prosimy o zgłoszenia najpóźniej do poniedziałku, telefonicznie 338797726, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście w sekretariacie


ŚWINOUJŚCIE –jedyne w Polsce miasto położone na wyspach. Posiada najpiękniejszą nad Bałtykiem plażę, miejsce wprost wymarzone do kąpieli wodnych i słonecznych. Piękno krajobrazu, łagodny i leczniczy klimat daje możliwości wspaniałego wypoczynku.
Atrakcje turystyczne:
- Świnoujski Wiatrak, zabytkowe kościoły, Muzeum Rybołówstwa Morskiego i wiele innych

Zakwaterowanie ; Ośrodek Rehabilitacyjno- Wypoczynkowy położony w cichej i spokojnej części Świnoujścia w odległości ok. 380m od morza i około 300m od granicy niemieckiej.

Pobyt 10 dniowy
- zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami
- wyżywienie – 3 posiłki – śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu
- przejazd autokarem
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem –Woliński Park Narodowy, Rezerwat Żubrów lub Muzeum Przyrodnicze w Międzyzdrojach z biletami wstępu, Jeziorko Turkusowe, Wzgórze Zielonki
wycieczka do Niemiec- z przewodnikiem, spacer po nadmorskiej promenadzie łączącej dwa kurorty- Heringsdorf i Ahlbeck. Oglądanie architektury układu urbanistycznego dzielnic w/w miast, 1000-letnie molo w Ahlbeck, nowoczesne molo w Heringsdorf, place zabaw, wejście do AQUA PARKU – 2 godzinny pobyt– zespół sześciu krytych basenów. Wymagane paszporty lub dowody osobiste.
- opieka medyczna
- dyskoteka, ognisko

Cena: 1160,00


Obraz może zawierać: tekst

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation