W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), który w tym roku odbywał się 11 lutego 2020r.

W ciągu całego tygodnia podczas zajęć informatyki,  a także na godzinach wychowawczych odbywały się zajęcia związane z tematyką bezpieczeństwa w Internecie.  

Aby w pełni korzystać z zalet internetu, dzieci powinny umieć podejmować mądre decyzje. Dzięki programowi Asy Internetu uczniowie poznawali podstawy bezpieczeństwa i udziału w społeczności internetowej, by bez obaw poruszać się po świecie online.

Oto pięć podstawowych zagadnień związanych z cyfrowym bezpieczeństwem i obywatelstwem, zebranych w Kodeks Asów Internetu:

  • udostępniaj z głową (rozsądek w sieci),
  • nie daj się nabrać (uważność w sieci),
  • chroń swoje sekrety (siła w sieci),
  • życzliwość jest fajna (życzliwość w sieci),
  • rozmawiaj o wątpliwościach (odwaga w sieci).

Na XV sesji Rady Gminy Stryszów, uroczyście wręczono stypendia sportowe za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym w 2019 roku dla dwóch uczniów naszej szkoły: Pawła oraz Piotra Włodarczyka (dyscyplina: szermierka).

Gratulacje

Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie stoją i w budynku

Dzień Babci i Dziadka.
Dzisiaj 24.01.2020r. odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie naszych Przedszkolaków. Część artystyczną przygotowały p. Paulina Cibor i p. Agata Makówka. Dzieci pięknie śpiewały, mówiły wiersze i składały życzenia, wręczając Dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty.

W dalszej części uroczystości dla naszych gości czekał słodki poczęstunek oraz kawa, herbata przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
24 stycznia 2020r. klasy I,II i III ,pod opieką wychowawczyń: p. Izabeli Kania, p. Teresy Studnickiej, p. Edyty Kwartnik przygotowały wspaniałe przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.
Na wstępie pan dyrektor Sławomir Tatar przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami i złożył serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Dzieci obdarowały swoich dziadków upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Dla drogich Dziadków został przygotowany słodki poczęstunek.
Dzieci, poprzez wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Podkategorie

Strona 1 z 44

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation