Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Archimedes Plus”

W dniu 8 listopada 2019 r. w naszej szkole obył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Archimedes Plus” przeznaczony dla uczniów klas III-VIII. Była to już 32 edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus-matematyka Plus, której inicjatorem jest Armermedia Sp.z oo. Konkurs jest organizowany aby pobudzić i uaktywnić uczniów, zwiększyć ich motywację w poznawaniu tajników wiedzy matematycznej. Test konkursowy, jak co roku rozwiązywali uczniowie w całej Polsce ,tego samego dnia i o tej samej godzinie. Obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom wiedzy uczniów. W naszej szkole w konkursie uczestniczyło 21 uczniów:

Klasa III-3
Klasa IV- 1
Klasa V-4
Klasa VI- 8
Klasa VII- 1
Klasa VIII 4

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów.

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation