Dzień Babci i Dziadka świętowany przez przedszkolaków

Dzień Babci i Dziadka.
Dzisiaj 24.01.2020r. odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie naszych Przedszkolaków. Część artystyczną przygotowały p. Paulina Cibor i p. Agata Makówka. Dzieci pięknie śpiewały, mówiły wiersze i składały życzenia, wręczając Dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty.

W dalszej części uroczystości dla naszych gości czekał słodki poczęstunek oraz kawa, herbata przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation