Absolwenci

Absolwenci w roku szkolnym 2018/2019
Klasa VIII wychowawca: Barbara Leśniak
  Basik Gabriela, Budzowska Martyna, Czuba Damian, Kalemba Emilia, Korzeniowski Hubert, Mamcarczyk Klaudia, Mamcarczyk Sebastian, Mirocha Jakub, Okręglicki Dominik, Potoczny Emilia, Sadzikowski Maciej, Studnicka Julia, Talaga Łukasz

Absolwenci w roku szkolnym 2015/2016

Klasa VI wychowawca: Sławomir Tatar

 

Adamczyk Natalia, Denko Julia, Dębski Adrian, Gruszczyk Martyna, Jurczak Wiktor, Kalata Marta, Kwarciak Zofia, Pawlik Dawid, Radomska Klaudia, Warchał Maria, Wdowik Błażej, Wołoch Paulina, Woźnicki Kacper, Zawiła Jakub,
Absolwenci w roku szkolnym 2014/2015
Klasa VI wychowawca: Maria Kruk
  Adamek Patryk, Kania Robert, Nosal Karolina, Piwowarczyk Łukasz, Ryba Mateusz, Sadzik Julita, Salamon Dominik, Szczurek Michał, Sztekla Wikotria, Tatar Faustyna, Tobiasz Karolina, Wołoch Aleksandra, Woźnicki Karol, Wypiór Patrycja
Absolwenci w roku szkolnym 2013/2014
Klasa VI wychowawca: Wanda Żmija
  Biłko Wiktoria, Kalata Michał, Kurek Joanna, Korzeniowski Ernest, Jabłońska Joanna, Kalemba Patrycja, Maj Zuzanna, Master Przemysław, Piętoń Michał, Piwowarczyk Klaudia, Sadzik Sandra, Szczygieł Magdalena, Warchał Katarzyna, Warchał Wiktoria, Wątroba Konrad, Wróbel Adam, Worytko Martyna, Woźnicka Kamila, Tobiasz Monika, Zawiła Jakub
Absolwenci w roku szkolnym 2012/2013
Klasa VI wychowawca: Barbara Leśniak
  Dominik Adamczyk, Łukasz Chmielarz, Tomasz Gładysz, Karolina Kobylańska, Dominika Kowalczyk, Emilia Kurek, Edyta Okręglicka, Izabela Okręglicka, Karol Pułka, Marcelina Sadzikowska, Jakub Szczygieł, Aleksandra Tobiasz, Elżbieta Tobiasz, Mariusz Zawiła
Absolwenci w roku szkolnym 2011/2012
Klasa VI wychowawca: Sławomir Tatar
  Bryndza Krzysztof, Cycoń Adrian , Czuba Łukasz, Ficek Łukasz , Jabłoński Konrad , Koźbiał Julia, Maj Daria ,  Małusecka Klaudia,
Miazio Adrianna , Piwowarczyk Katarzyna , Piwowarczyk Natalia , Salamon Krystian , Tobiasz Małgorzata , Wdowik Tomasz
Absolwenci w roku szkolnym 2010/2011
Klasa VI wychowawca: Maria Kruk
  Adamczyk Wiktor, Czuba Daniel , Ficek Magdalena, Gadzińska Maria, Gładysz Karol, Kowalczyk Daniel, Kruk Marzena, Kruk Paulina, Mamcarczyk Magdalena, Nowak Sebastian, Okręglicka Aneta, Okręglicki Jarosław, Pułka Karol, Skowron Daniel, Stawowy Kamil, Szczygieł Dominika, Talaga Emilia, Warchał Ewelina, Warchał Kacper, Warchał Klaudia, Wróbel Patryk
Absolwenci w roku szkolnym 2009/2010
Klasa VI wychowawca: Barbara Leśniak
 

 

Biłko Patrycja, Chmielarz Paulina, Dobosz Marta, Jabłońska Magdalena, Kiepura Daniel, Mamcarczyk Izabela, Mamcarczyk Marcel, Nowak Mateusz, Okręglicka Paulina, Piwowarczyk Paweł, Pułka Justyna,
Ryba Mateusz, Stawowy Dawid, Tobiasz Krzysztof, Wątroba Angelika, Wicher Bartłomiej, Wołoch Alicja,
Absolwenci w roku szkolnym 2008/2009
Klasa VI wychowawca: Sławomir Tatar
  Brudny Dawid, Chochół Szymon, Cholewka Łukasz, Czuba Klaudia, Glanowski Dariusz, Jarosz Łukasz, Grajny Jarosław, Kiepura Dawid, Kowalska Maria, Malina Teresa, Małusecka Magdalena, Okręglicka Krystyna, Piwowarczyk Gabriela, Piwowarczyk Klaudia, Raczak Mariusz, Talaga Damian, Warchał Przemysław, Worytko Dominika
Absolwenci w roku szkolnym 2007/2008
Klasa VI wychowawca: Maria Kruk
  Adamczyk Jakub, Banaś Jakub, Kupczyk Paweł, Kurek Łukasz, Kuś Wioleta, Lurka Wiktoria, Mączka Jakub, Pułka Paulina, Tobiasz Marcin, Warchał Karolina, Woźnicki Dawid, Zawiła Łukasz, Zawiła Marzena, Talaga Mateusz
Absolwenci w roku szkolnym 2006/2007
Klasa VI wychowawca: Wanda Żmija
  Adamczyk Anna, Adamczyk Marek, Gałuszka Katarzyna, Godawa Paweł, Kiepura Karolina, Kowalczyk Justyna, Mamcarczyk Konrad, Master Tomasz, Mączka Małgorzata, Nosal Piotr, Okręglicki Bartłomiej, Okręglicki Mateusz, Piwowarczyk Dawid, Piwowarczyk Krzysztof, Potoczny Daniel, Radomski Damian, Rajda Katarzyna, Studnicka Magdalena, Szczygieł Joanna, Szczygieł Magdalena, Warchał Dariusz,
Wastag Elżbieta, Wicher Paulina,
Absolwenci w roku szkolnym 2005/2006
Klasa VI wychowawca: Barbara Leśniak
  Adamczyk Klaudia, Adamczyk Paulina, Adamczyk Wojciech, Biłko Monika, Cycoń Klaudia, Dziedzic Aleksandra, Gadziński Stanisław, Grajny Józefina, Kiepura Angelika, Kita Patrycja, Kowalczyk Dawid, Kozik Marcin, Kurek Krzysztof, Makówka Karolina, Mamcarczyk Filip, Michalik Paulina, Okręglicka Anna, Pająk Artur, Paździora Damian, Piwowarczyk Maciej, Porębski Kamil, Robenda Krzysztof, Szczygikeł Sebastian, Woźnicki Dominik, Zawiła Marcin, Gałuszka Krzysztof, Woźnicki Dominik

Absolwenci w roku szkolnym 2004/2005

Klasa VI

wychowawca: Sławomir Tatar

 

Daniel Ankiel, Marzena Bogunia, Ewelina Chmielarz, Łukasz Kowalczyk, Mateusz Madej, Krystian Małusecki, Marta Mamcarczyk, Mateusz Mamcarczyk, Jakub Master, Maciej Okręglicki, Mateusz Okręglicki, Izabela Pająk, Dominika Piwowarczyk, Joanna Piwowarczyk, Przemysław Piwowarczyk, Anna Pływacz, Joanna Potoczny, Paweł Radomski, Piotr Radomski, Anna Sadzikowska, Kajetan Tatar, Dominika Warchał

Absolwenci w roku szkolnym 2003/2004

Klasa VI

wychowawca: Maria Kruk

 

Tomasz Szczygieł, Robert Stawowy, Marcin Gadziński, Jlona Szaflarska, Dominika Adamczyk, Adam Malina, Maciek Adamczyk, Tomasz Kupczyk, Piotr Adamczyk, Florentyna Tatar, Patrycja Kurek, Adrianna Cholewka, Monika Jończyk, Ela Lurka, Sylwia Jabłońska, Magda Talaga, Marta Ankiel, Ula Pytlowska, Marta Ryba, Barbara Porębska.

Absolwenci w roku szkolnym 2002/2003

Klasa VI

wychowawca: Wanda Żmija

 

Mirek Kalemba, Szymon Kruk, Artur Warchał, Piotr Mamcarczyk, Dawid Pawłowski, Kamil Wróbel, Justyna Malina, Lucyna Bąk, Magdalena Bryndza, Agnieszka Sadzikowska, Aneta Master, Karolina Koźbiał, Beata Zabiegło.

Adrian Dobosz, Michał Ryba, Tomasz Dziedzic, Robert Okręglicki, Daniel Stawowy, Marcin Dzidek, Ewa Malczyk, Angelina Cholewka, Anna Jabłońska, Marzena Chmielarz, Sylwia Makówka, Joanna Warchoł, Katarzyna Kowalczyk, Marzena Skoczylas.

Absolwenci w roku szkolnym 2001/2002

Klasa VI

wychowawca: Barbara Leśniak

 

Kamil Szaflarski, Marcin Studnicki, Rafał Gzela, Marcin Michalik, Damian Talaga, Sylwester Adamczyk, Michał Kowalczyk, Mateusz Bogunia, Katarzyna Czuba, Marcin Socha, Maruiusz Ceremuga, Aleksandra Warchoł, Tomasz Piwowarczyk, Piotr Raczak, Paulina Dobosz, Karolina Pawłowska, Agnieszka Okręglicka, Ewelina Pawlik, Patrycja Kupczyk, Aleksandra Wastag, Agnieszka Gębala, Katarzyna Adamczyk.

Absolwenci w roku szkolnym 2000/2001

Klasa VI

wychowawca: Sławomir Tatar

 

 

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation