harmonogram zajęć projektu



HARMONOGRAM ZAJĘĆ PROJEKTU

„Lepszy start w przyszłość - rozwój kompetencji kluczowych i uniwersalnych uczniów z terenu Gminy Stryszów”.

 

Rodzaj zajęć

Grupa 

Dzień tygodnia

Godzina zajęć

Prowadzący zajęcia

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z przyrody

kl. III

poniedziałek

12.40-13.25

mgr Edyta Kwartnik

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii 

kl. VII

poniedziałek

14.30 -15.15

mgr Iwona Filek-Sikora

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

kl. IV, kl. VII

wtorek

7.15 – 8.00

mgr Maria Kruk

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z przyrody

kl. II

wtorek

12.40 – 13.25

mgr Teresa Studnicka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

kl. III

wtorek

11.45 – 12.30

mgr Edyta Kwartnik

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

kl. V, kl. VI

wtorek

13.35 – 14.20

mgr Barbara Leśniak

Zajęcia logopedyczne

kl. V, kl. VI

środa

7.15 - 8.00

mgr Patrycja Kurek-Kolasa

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

kl. I

środa

12.40 -13.25

mgr Izabella Kania

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka angielskiego

kl. V

czwartek

8.00 - 8.45

mgr Barbara Leśniak

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

kl. V

czwartek

8.00 - 8.45

mgr Magdalena Dukiewicz-Jurka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z geografii

kl. VI

czwartek

9.50 - 10.35

mgr Sławomir Tatar

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

kl. II

czwartek

12.40 -13.25

mgr Teresa Studnicka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z przyrody

kl. I

czwartek

11.45 -12.30

mgr Izabella Kania

Warsztaty z informatyki

kl. I

czwartek

12.40 -13.25

mgr Magdalena Dukiewicz-Jurka

Warsztaty z informatyki

kl. IV

czwartek

13.35 -15.15

(co 2 tygodnie)

mgr Magdalena Dukiewicz-Jurka

Kółko informatyczne

kl. IV

czwartek

13.35 -15.15

(co 2 tygodnie)

mgr Magdalena Dukiewicz-Jurka

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne

kl. VII

czwartek

15.15 - 16.00

mgr Maria Kruk

Zajęcia logopedyczne

kl. IV

piątek

13.35 -14.20

mgr Patrycja Kurek-Kolasa

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno - emocjonalne

kl.II - IV

piątek

12.40 - 13.25

mgr Sylwia Jamróz

 

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation