Klasy

GRUPA PRZEDSZKOLNA: 3-5 LATKI

Wychowawczyni: Paulina Cibor

3-4 latki

1

Elżbieciak Orest

2

Łazarz Milena

3

Piwowarczyk Filip

4

Rusin Jakub

5

Stawowy Antonina

6

Studnicki Maksymilian

7

Basik Paulina

8

Grajny Konrad

9

Jurka Piotr

10

Kazanecki Antoni

11

Mirocha Franciszek

12

Sadzik Antoni

13

Szaflarski Wiktor

5 latki

1

Adamczyk Gabriel

2

Bajak Wojciech

3

Ćwiertka Maria

4

Gałęzowska Emilia

5

Grajny Karol

6

Jezutek Aurelia

7

Kozioł Kacper

8

Kumorowska Julia

9

Kurek Wiktor

10

Matonóg Aleksander

11

Praciak Patryk

12

Warchał Jakub

 

GRUPA PRZEDSZKOLNA: SZEŚCIOLATKI

Wychowawczyni: Agata Makówka

1

Bryndza Wiktoria

2

Budzowski Jakub

3

Dura Lena

4

Glanowski Gabriel

5    

Grajny Amelia

6

Jurka Paweł

7

Kos Marcin

8

Mamcarczyk Dominika

9

Mamcarczyk Helena

10

Okular Zuzanna

11

Potoczny Tomasz

12

Rusin Adam

13

Sowiński Dawid

14

Studnicka Oliwia

15

Zabiegło Karol

 

KLASA 1

Wychowawczyni: Teresa Studnicka

1

Adamczyk Wiktor

2

Batog Emilia

3

Bąk Anastazja

4

Dębski Igor

5

Kazanecka Anatola

6

Kowalczyk Helena

7

Liszka Karolina

8

Mierzwa Dawid

9

Okręglicki Oliwier

10

Olszówka Elżbieta

11

Oremus Nikola

12

Piwowarczyk Jakub

13

Piwowarczyk Wojciech

14

Rajda Karol

15

Salamon Oliwia

16

Sośnicka Kamila

17

Srokosz Jakub

18

Turek Beata

19

Włodarczyk Paweł

 

KLASA 2

Wychowawczyni: Edyta Kwartnik

1

Adamczyk Nadia

2

Cycoń Eryk

3

Jurczak Szymon

4

Kalata Kinga

5

Kosmyra-Bąk Klaudia 

6

Krok Zuzanna Kinga

7

Liszka Zuzanna Julia

8

Makówka Miłosz

9

Mamcarczyk Jan

10

Okrzos Zofia 

11

Paczyńska Anna

12

Piętoń Izabela

13

Potoczny Anna

14

Stawowy Adam

15

Targosz Emilia

 

KLASA 3

Wychowawczyni: Izabela Kania

1

Adamczyk Kamil

2

Adamczyk Karina

3

Bajak Marcin

4

Bartczak Wiktor 

5

Brudny Bartłomiej 

6

Denko Maja

7

Gałęzowska Julia

8

Gradzi Maria

9

Grajna Milena

10

Grajny Blanka

11

Korzeniowski Oliwier

12

Kruk Oliwia

13

Książek Emilia

14

Okręglicka Natalia

15

Okręglicki Fabian

16

Okręglicki Miłosz 

17

Studnicki Alan 

 

KLASA IV

Wychowawczyni: Anna Kasiarz

1

Adamczyk Kacper

2

Adamczyk Kacper

3

Adamczyk Zofia

4

Krok Kacper Mateusz

5

Makówka Aleksandra

6

Mierzwa Patrycja

7

Niedziółka Lena 

8

Nogala Maciej

9

Partyka Jakub

10

Piwowarczyk Julita

11

Skowron Amelia

12

Srokosz Dawid

13

Studnicki Piotr

14

Turek Karolina

15

Widlarz Maja

16

Włodarczyk Piotr 

 

KLASA V

Wychowawczyni: Marta Okręglicka

1

Biłko Oskar Piotr

2

Cycoń Oskar

3

Jarosz Małgorzata

4

Kowalczyk Otylia Maria

5

Łazarz Patrycja

6

Łęcki Daniel Tomasz

7

Nogala Wojciech

8

Okręglicki Jowita

9

Rajda Zofia Agnieszka

10

Stawowy Gabriela

11

Targosz Oliwier

12

Wdowik Szymon

13

Woźnicki Piotr

 

KLASA VI

Wychowawczyni: Maria Kruk

1

Adamczyk Karol

2

Brudny Kacper

3

Dura Tomasz

4

Jabłońska Emilia

5

Kupczyk Kamil

6

Mamcarczyk Igor

7

Mamcarczyk Olga

8

Partyka Julia

9

Sadzik Dariusz

10

Studnicki Michał

11

Szczurek Marcin

12

Talaga Nikola

13

Worytko Filip

14

Zawiła Ewelina

 

KLASA VII

Wychowawczyni: Patrycja Kurek

1

Adamczyk Marlena

2

Bucka Martyna

3

Cycoń Wiktoria

4

Mamcarczyk Bartosz

5

Nowak Kamil

6

Odrowąż Kacper

7

Pawlik Konrad

8

Piwowarczyk Nikola

9

Pływacz Zofia

10

Salamon Julia

11

Stawowy Igor

 

KLASA VIII

Wychowawczyni: Barbara Leśniak

1

Basik Gabriela

2

Budzowska Martyna

3

Czuba Damian 

4

Kalemba Emilia

5

Korzeniowski Hubert

6

Mamcarczyk Klaudia

7

Mamcarczyk Sebastian 

8

Mirocha Jakub

9

Okręglicki Dominik

10

Potoczny Emilia

11

Sadzikowski Maciej

12

Studnicka Julia

13

Talaga Łukasz

 

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation