Konkursy

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE

 

Do Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego (18.10.2018r.) - etap szkolny przystąpiło pięć osób:

 

  1. Gabriela Basik - 76,7 %

  2. Hubert Korzeniowski - 66,7 %

  3. Konrad Pawlik - 38,3 %

  4. Igor Stawowy - 31,7 %

  5. Martyna Bucka - 25,0 %

 

W etapie rejonowym (03.12.2018r.) wzięła udział Gabriela Basik. 

 

Do Małopolskiego Konkursu Biologicznego (05.11.2018r.) - etap szkolny przystąpiły trzy osoby. Uzyskane wyniki:

 

  1. Martyna Budzowska - 29,0 %

  2. Julia Studnicka - 13,0 %

  3. Damian Czuba - 23,0 %

 

 

Do Małopolskiego Konkursu Matematycznego (10.10 2018 r.) - etap szkolny przystąpiło siedem osób:

 

  1. Emilia Potoczny - 50,0 %

  2. Kamil Nowak - 38,0 %

  3. Hubert Korzeniowski - 38,0 %

  4. Kacper Odrowąż - 28,0 %

  5. Bartosz Mamcarczyk - 23,0 %

  6. Damian Czuba - 20,0 %

  7. Igor Stawowy - 15,0 %

 

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny (06.11.2018r.) - etap szkolny: 9 osób

 

  1. Zofia Pływacz - 76,0 %

  2. Gabriela Basik - 75,0 %

  3. Jakub Mirocha - 58,0 %

  4. Wiktoria Cycoń - 41,0 %

  5. Olga Mamcarczyk - 40,0 %

  6. Kamil Nowak - 40,0 %

  7. Julia Partyka - 31,0 %

  8. Bartosz Mamcarczyk - 21,0 %

  9. Emilia Jabłońska - 20,0 %

 

Małopolski Konkurs Historyczny (11.10.2018 r.) - etap szkolny: 9 osób

Klasa VII:

  1. Nowak Kamil - 18,0 %

  2. Pawlik Konrad - 9,0 %

  3. Pływacz Zofia - 21,0 %

  4. Bucka Martyna - 14,0 %

  5. Mamcarczyk Bartosz - 12,0 %

Klasa VIII:

  1. Mirocha Jakub - 24,0 %

  2. Mamcarczyk Klaudia - 18,0 %

  3. Czuba Damian - 18,0 %

  4. Basik Gabriela - 22,0 %

.

 

Małopolski Konkurs z Fizyki (29.10.2018 r.) - etap szkolny: 4 osoby

    1. Emilia Potoczny - 40,0 %

    2. Damian Czuba - 35,0 %

    3. Gabriela Basik - 25,0 %

    4. Dominik Okręglicki - 23,0 %

 

 

 

Oprócz w. w. konkursów odbyły się jeszcze następujące konkursy:

 

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe: (22.10.2018r.) 23 uczniów z kl. IV-VIII

kl. IV

  1. Karolina Turek - 11,5 pkt.

kl. V:

  1. Piotr Woźnicki - 38,5 pkt.

  2. Małgorzata Jarosz - 56,0 pkt.

  3. Szymon Wdowik - 53,5 pkt.

  4. Oskar Cycoń - 77,5 pkt.

  5. Wojciech Nogala - 81,0 pkt.

kl.VI:

  1. Emilia Jabłońska - 42,0 pkt.

  2. Karol Adamczyk - 7,0 pkt.

  3. Julia Partyka - 62,5 pkt.

  4. Igor Mamcarczyk - 71,5 pkt.

  5. Olga Mamcarczyk - 83,0 pkt.

kl. VII:

  1. Konrad Pawlik - 0,0 pkt.

  2. Wiktoria Cycoń - 21,5 pkt.

  3. Marlena Adamczyk - 31,0 pkt.

  4. Nikola Piwowarczyk - 32,0 pkt.

  5. Julia Salamon - 42,0 pkt.

  6. Kamil Nowak - 51,5 pkt.

  7. Zofia Pływacz - 62,5 pkt.

kl. VIII:

  1. Damian Czuba - 20,5 pkt.

  2. Julia Studnicka - 38,0 pkt.

  3. Martyna Budzowska - 40,5 pkt.

  4. Emilia Potoczny - 52,0 pkt.

  5. Gabriela Basik - 75,0 pkt.

Bitwa na teksty” GOK - 11.10.2018 r. - 3 osoby

  1. Wojciech Nogala (kl. V).

  2. Oskar Cycoń (kl. V)

  3. Olga Mamcarczyk (kl. VI)

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica Plus - 22.10.2018 r. - 18 osób

kl. IV

  1. Patrycja Mierzwa - 64 pkt.

kl. V:

  1. Oskar Cycoń - 92 pkt. (laureat II stopnia)

  2. Wojciech Nogala - 76 pkt.

  3. Jowita Okręglicki - 76 pkt.

  4. Patrycja Łazarz - 72 pkt.

  5. Małgorzata Jarosz - 60 pkt.

  6. Piotr Woźnicki - 32 pkt.

kl.VI

  1. Olga Mamcarczyk - 56 pkt.

  2. Emilia Jabłońska - 52 pkt.

  3. Julia Partyka - 52 pkt.

  4. Igor Mamcarczyk - 44 pkt.

kl. VII

  1. Marlena Adamczyk - 72 pkt.

  2. Zofia Pływacz - 64 pkt.

  3. Kamil Nowak - 60 pkt.

  4. Wiktoria Cycoń - 52 pkt.

  5. Nikola Piwowarczyk - 52 pkt.

  6. Julia Salamon - 40 pkt.

kl. VIII

  1. Jakub Mirocha - 72 pkt.

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus 26.10.2018r.

Do olimpiady przystąpiło 20 uczniów (3 laureatów):

 

  1. Zofia Pływacz - laureat I stopnia 96/100 punktów

  2. Szymon Wdowik - laureat I stopnia 96/100 punktów

  3. Kamil Nowak - laureat IV stopnia 84/100 punktów



Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus 07.11.2018r.

Do olimpiady przystąpiło 22 uczniów, w tym jeden z klasy III (10 laureatów):

 

  1. Oliwier Korzeniowski - laureat I stopnia 96/100 punktów.

  2. Igor Mamcarczyk - laureat I stopnia 96/100 punktów.

  3. Szymon Wdowik - laureat II stopnia 92/100 punktów.

  4. Oskar Biłko - laureat III stopnia 88/100 punktów

  5. Maciej Nogala - laureat III stopnia 88/100 punktów

  6. Karolina Turek - laureat III stopnia 88/100 punktów

  7. Kamil Nowak - laureat IV stopnia 84/100 punktów

  8. Szymon Wdowik - laureat IV stopnia 84/100 punktów

  9. Zofia Adamczyk - laureat V stopnia 80/100 punktów

  10. Kacper Adamczyk - laureat V stopnia 80/100 punktów

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation