Klasy

Rok szkolny 2022/2023

Klasa I

Wychowawczyni: Izabella Kania

 

 

1

Helena Adamczyk
 

2

Jan Bartkowski
 

3

Milena Dębska
 

4

Orest Elżbieciak
 

5

Emilia Glanowska
 

6

Milena Łazarz
 

7

Lena Mamcarczyk
 

8

Milena Oleksy
 

9

Filip Piwowarczyk
 

10

Jakub Rusin
 

11

Jakub Sowiński
 

12

Antonina Stawowy
 

13

Wiktor Szaflarski

 

 

Klasa II

Wychowawczyni: Teresa Studnicka

 

1

Basik Paulina
 

2

Batog Nadina 
 

3

Grajny Konrad
 

4

Jurecka Zuzanna
 

5

Jurka Piotr
 

6

Kazanecki Antoni
 

7

Mirocha Franciszek
 

8

Sadzik Antoni
 

9

Tacu Victor

 

KLASA  III

Wychowawczyni: Edyta Kwartnik

 

1

Adamczyk Gabriel

 

2

Bajak Wojciech

 

3

Bąk Klara

 

4

Ćwiertka Maria

 

5

Gałęzowska Emilia

 

6

Gawełko Bartosz 

 

7

Grajny Karol

 

8

Jezutek Aurelia

 

9

Kos Marcin

 

10

Kozioł Kacper

 

11

Kumorowska Julia

 

12

Kurek Wiktor

 

13

Matonóg Aleksander

 

14

Niedziela Anna

 

15

Odrowąż Nadia

 

16

Praciak Patryk

  17 Studnicka Gabriela
 

18

Tacu Olivia

 

19

Warchał Jakub

 

20

Wojtan Aleksandra

 

KLASA IV

Wychowawczyni: Patrycja Dybał

  1

 

Bartkowska Oliwia
 

2

Bryndza wiktoria

 

3

Budzowski Jakub

 

4

Dura Lena

 

5

Glanowski Gabriel

 

6    

Grajny Amelia

 

7

Jurka Paweł

 

8

Mamcarczyk Dominika

 

9

Mamcarczyk Helena

 

10

Okular Zuzanna

 

11

Potoczny Tomasz

 

12

Przybyłowicz Radosław

 

13

Rusin Adam

 

14

Sowiński Dawid

 

15

Studnicka Oliwia

 

16

Zabiegło Karol

 

KLASA V

Wychowawczyni: Marta Okręglicka

 

1

Adamczyk Wiktor

 

2

Batog Emilia

 

3

Bąk Anastazja

 

4

Ceremuga Kacper

 

5

Dębski Igor

 

6

Gawełko Szymon

 

7

Kazanecka Anatola

 

8

Kowalczyk Helena

 

9

Liszka Karolina

 

10

Mierzwa Dawid

 

11

Okręglicki Oliwier

 

12

Olszówka Elżbieta

 

13

Oremus Nikola

 

14

Palyha Evelina

 

15

Piwowarczyk Jakub

 

16

Piwowarczyk Wojciech

 

17

Rajda Karol

 

18

Salamon Oliwia

 

19

Sośnicka Kamila

 

20

Srokosz Jakub

 

21

Turek Beata

 

22

Warchał Wiktoria

 

23

Włodarczyk Paweł

 

KLASA VI

Wychowawczyni: Maria Kruk

 

1

Adamczyk Nadia

 

2

Ceremuga Oskar

 

3

Cycoń Eryk

 

4

Jurczak Szymon

 

5

Kalata Kinga

 

6

Kosmyra-Bąk Klaudia 

 

7

Liszka Zuzanna Julia

 

8

Makówka Miłosz

 

9

Mamcarczyk Jan

 

10

Okrzos Zofia 

 

11

Paczyńska Anna

 

12

Piętoń Izabela

 

13

Potoczny Anna

 

14

Stawowy Adam

 

15

Targosz Emilia

 

 

KLASA VII

Wychowawczyni: Magdalena Dukiewicz - Jurka

 

1

Adamczyk Kamil

 

2

Adamczyk Karina

 

3

Bajak Marcin

 

4

Bartczak Wiktor 

 

5

Brudny Bartłomiej 

 

6

Denko Maja

 

7

Gałęzowska Julia

 

8

Gradzi Maria

 

9

Grajna Milena

 

10

Grajny Blanka

 

11

Korzeniowski Oliwier

 

12

Kruk Oliwia

 

13

Okręglicka Natalia

 

14

Okręglicki Fabian

 

15

Okręglicki Miłosz 

 

16

Studnicki Alan 

 

KLASA VIII

Wychowawczyni: Anna Kasiarz

 

1

Adamczyk Kacper

 

2

Adamczyk Kacper

 

3

Adamczyk Zofia

 

4

Makówka Aleksandra

 

5

Mierzwa Patrycja

 

6

Niedziółka Lena 

 

7

Nogala Maciej

 

8

Partyka Jakub

 

9

Piwowarczyk Julita

 

10

Skowron Amelia

 

11

Srokosz Dawid

 

12

Studnicki Piotr

 

13

Turek Karolina

 

14

Widlarz Maja

 

15

Włodarczyk Piotr 

 

 

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation